Domů Plavby R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)

R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)


Typ: Relax plavby

Trasa: SPLIT - MAKARSKA - MLJET - DUBROVNÍK - ŠIPAN nebo TRSTENIK - KORČULA - HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT

Prečo zvoliť túto plavbu

Historické skvosty Dalmácie - mestá Split, Korčula, Hvar, Dubrovník, relax na Paklených ostrovoch, kúpanie na najkrajšej pláži Zlatni rat, tyrkysové jazerá na ostrove Mljet, vyhlásené vinárstva Pelješacu... Najobľúbenejšia trasa!

Zistiť ceny

Ceny plavby

Program plavby

Deň 1 (Sobota): SPLIT - MAKARSKA (O)

Loď vypláva zo Splitu o 13 hodine na juhovýchod do mesta Makarska. Obed na lodi spríjemnia výhľady na dalmatínske pobrežie. Popoludňajšie kúpanie na niektorej z krásnych zátok. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť raftingu na rieke Cetine (34 €/osobu) alebo lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky (60 €/osobu). Návrat do Makarskej vo večerných hodinách. Prejdite sa mestom s množstvom kostolov a ďalších architektonických a kultúrnych pamiatok, alebo len po mestskej promenáde až k majáku. Makarska je plná výborných barov aj reštaurácií, je to centrum nočného života na Makarskej riviére. Prenocovanie na lodi v Makarskej.

Deň 2 (Nedeľa): MAKARSKA - MLJET (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k ostrovu Mljet. Cestou raňajky a zastávka na kúpanie pri polostrove Pelješac. Časť ostrova Mljet je národným parkom s dvoma nádhernými slanými jazerami tyrkysovej farby, prepojenými úzkymi kanálmi s otvoreným morom. Obed na lodi. Popoludnie voľné na prehliadku národného parku. Možnosť preplávať na ostrovček Sv. Marije s kláštorom, nachádzajúci sa uprostred Veľkého jazera. Chodníky okolo jazier sú skvelé na prechádzky alebo výlety na bicykloch, ktoré si tu môžete prenajať. Prenocovanie na lodi v prístave Polače alebo Pomena (záleží na voľných miestach v prístavoch).

Deň 3 (Pondelok): MLJET - DUBROVNIK (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k Dubrovníku (UNESCO), snáď najslávnejšiemu mestu Chorvátska. Obed na lodi. Pre mnohých je návšteva Dubrovníka vrcholným zážitkom. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior. Rovnako tak však môžete toto miesto spoznávať individuálne. Organizovanú prehliadku nasleduje voliteľný výlet lanovkou na horu Srđ, odkiaľ sú na Dubrovnik nádherné výhľady. V meste odporúčame prechádzku po 1940 m dlhých mestských hradbách (spoplatnené) a návštevu starého námestia Stradun. Prenocovanie na lodi v Dubrovníku.

Deň 4 (Utorok): DUBROVNIK - ŠIPAN alebo TRSTENIK (R, O, KV)

Raňajky na lodi. Loď vypláva z Dubrovníku až v dopoludňajších hodinách - ráno máte teda ďalšiu šancu na prehliadku mesta. Obed na lodi. Okolo poludnia loď vypláva do Trsteniku na polostrove Pelješac, alebo k ostrovčeku Šipan (súčasť Elafitských ostrovov). Trstenik je malý prístav s približne sto stálymi obyvateľmi, ktorí sa zaoberajú najmä farmárčením, rybárčením a predovšetkým vinárstvom (odroda Dingač). Možnosť návštevy vinárstva Grgić s ochutnávkou vín. Popoludňajšie kúpanie. Prenocovanie na lodi v Trsteniku alebo na Šipane (záleží na voľných miestach v prístavoch). Tento večer si na lodi užijete Kapitánsku večeru - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior.

Deň 5 (Streda): ŠIPAN / TRSTENIK - KORČULA (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Korčula. Cestou obed na lodi v pokojnej zátoke, popoludní príchod do mesta Korčula - rodnému miestu cestovateľa Marca Pola. Mohutné hradby a obranné veže obklopujú staré mesto. Objavíte tu staré kostoly a múzeá. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta Korčula (so sprievodcom v angličtine) s ochutnávkou miestneho vína - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Večer využite k návšteve niektorej z mnohých vynikajúcich reštaurácií. Prenocovanie na lodi v Korčuli.

Deň 6 (Štvrtok): KORČULA - HVAR (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k súostroviu Pakleni otoci blízko mesta Hvar. Cestou raňajky na lodi. Prestávka na kúpanie, obed na lodi. Popoludní možnosť prehliadky mesta Hvar - renesančná katedrála, obecné divadlo z roku 1612 (najstaršie v Európe) a mnoho iných pamiatok. Môžete sa zúčastniť aj komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Mesto Hvar ponúka širokú škálu zábavy - veľa reštaurácií, barov a kaviarní, ktoré bývajú otvorené dlho do noci. Pekné stánky so suvenírmi (levanduľa ai.). Prenocovanie na lodi vo Hvare.

Deň 7 (Piatok): HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Brač. Kúpanie na najkrajšej pláži v Chorvátsku - Zlatni Rat pri letovisku Bol. Zlatni Rat je mys, ktorého výbežok tvorený drobnými guľatými kamienkami, sa pohybuje zo strany na stranu podľa smeru vetra a vĺn. Bol je živé, krásne upravené mestečko so širokou dláždenou promenádou tienenou urastenými borovicami, radom vynikajúcich reštaurácií a vinární. Po obede loď vypláva ku Splitu, cestou zastávka na kúpanie na jednej z mnohých zátok ostrova Brač. V neskorom popoludní loď dopláva do Splitu, druhého najväčšieho chorvátskeho mesta. V Splite sa nachádzajú rímske stavby, predovšetkým unikátny Diokleciánov palác zo 4. st. n. l. (UNESCO). Možnosť samostatnej prehliadky mesta alebo sa môžete zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine). Prenocovanie na lodi v Splite.

Deň 8 (Sobota): SPLIT (R)

Posledný deň, raňajky na lodi, ukončenie programu a vylodenie o 9 hod.

Kapitán lode si vyhradzuje právo na zmenu trasy (napr. z dôvodu nepriaznivého počasia).

Prosíme, prečítajte si tiež Lodný poriadok a Platobné a storno podmienky.

Fakultatívne výlety

Výlet do národného parku Plitvice (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do jedinečného národného parku Plitvické jazerá (UNESCO) - sústava 16tich sladkovodných jazier s priezračnou vodou, prepojených nádhernými vodopádmi.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.30-19.00 hod.)
 • Cena: 95 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, vstup do národného parku (vrátane plavby loďou po jazere a jazdy vláčikom), anglicky hovoriaci sprievodca
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Výlet do Mostaru (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Mostaru (UNESCO) - najkrajšieho mesta v Bosne a Hercegovine. Ikonický Starý Most (Stari Most) je dokladom dlhoročnej tureckej nadvlády, návšteva starého bazáru, mešity a typického tureckého domu.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-20.00 hod.)
 • Cena: 68 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, anglicky hovoriaci sprievodca
 • Min. počet osôb: 10
 • Nutnosť cestovného pasu

Výlet do Šibeniku a národného parku Krka (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Šibeniku s prekrásnou katedrálou Sv. Jakova (UNESCO) a ďalej do národného parku Krka - sústava vodopádov na rieke Krka, pod ktorými sa môžete i vykúpať.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, komentovaná prehliadka Šibeniku (anglicky hovoriaci sprievodca), vstup do národného parku Krka, sprievodca
 • Odporúčanie: pohodlná obuv, plavky

Lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky Cetina (zo Splitu)

Pre milovníkov adrenalínu - osmidráhový lanový sklz 150 m nad zemou v úchvatnom skalnom kaňone rieky Cetiny.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, lanový sklz vr. vybavenia
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Rafting na rieke Cetine (zo Splitu)

Pre milovníkov adrenalínu a prírody - rafting na rieke Cetine v úchvatnom skalnom kaňone. Vodopády, skryté jaskyne, lesné porasty.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 34 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, rafting na rieke Cetine vr. vybavenia, inštruktor
 • Odporúčanie: plavky

Ochutnávka vín v Korčuli a vo Hvare

Ochutnajte vynikajúce dalmatínske vína na rôznych chorvátskych ostrovoch. Ochutnávka je cca na 1 hodinu.

 • Kedy: Kedykoľvek počas pobytu v danom mieste
 • Cena: 20 €/osobu

Tradičná dalmatínska večera na Korčuli

Využite príležitosť ochutnať typickú dalmatínsku večeru v malej dedinke blízko mesta Korčula. Dozviete sa tiež niečo o histórii ostrova a miestnom spôsobe života. Dĺžka 3-4 hodiny.

 • Kedy: Počas pobytu na ostrove Korčula, po 18. hodine
 • Cena: 35 €/osobu - zahŕňa dopravu, komentovanú prechádzku, ukážku výroby domácich produktov, privítací prípitok, tradičnú večeru.
 • Min. počet osôb: 5

Lanovka na horu Srđ nad Dubrovníkom

Vyjdite lanovkou na horu Srđ a vychutnajte si nádherné scénické výhľady na historické mesto Dubrovník (UNESCO). Odtiaľ môžete vyraziť na dobrodružnú jazdu off road štvorkolkou (buggy).

 • Cena: 17 €/osobu

Jazda off road štvorkolkou (buggy) nad Dubrovníkom

Východiskovým bodom je hora Srđ. Užite si dobrodružnú jazdu v dvojmiestnej off road štvorkolke - dostanete sa do málo navštevovaných miest nad Dubrovníkom (horská pevnosť a Chorvátsky ranč). Dĺžka jazdy je cca 1 hod.

 • Cena: 40 €/osobu

Morské kajakovanie okolo hradieb Dubrovníka

Doprajte si kajakovanie na mori okolo majestátneho Dubrovníka, zaplávajte si v skrytých zátokách. Vypláva sa zo zátoky Pile. Doba kajakovania je cca 4 hodiny.

 • Cena: 30 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Hra o tróny v Dubrovníku

Počas tejto prehliadky sa pozriete do miest v starom meste Dubrovníka, kde bola natáčaná Hra o tróny. Dĺžka prehliadky cca 2 hodiny.

 • Kedy: Denne o 9.30 hod., 11.00 hod. alebo 16.30 hod.
 • Cena: 27 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Prehliadky historických miest Dubrovník, Hvar, Korčula, Split

Prehliadka mesta Dubrovník je už zahrnutá v cene na lodiach kategórií Premium Superior a Premium.
Prehliadka miest Hvar a Korčula je už zahrnutá v cene na lodiach kategórie Premium Superior.
Prehliadka mesta Split v cene zahrnutá nie je.

 • Cena: 10 €/osobu - zahŕňa komentovanú prehliadku (anglicky hovoriaci sprievodca)
 • Možnosť objednať si dopredu naslúchadlo pre komentáre k prehliadkam vo zvolenom jazyku (10 €/týždeň).
 • Min. počet osôb: 10

Fakultatívne výlety si dohodnete až na lodi - ich realizácia môže závisieť od počtu záujemcov.

Kategórie lodí na tejto trase

Cena od: 417 EUR osobu
Platí pre: Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou
Presnú cenu uvidíte nižšie po zadaní vlastných parametrov.

Turnusy plavieb

Sobota - sobota

Garantované termíny vyplávania

2020: Premium Superior, Premium, Traditional En Suite, Traditional - každú sobotu od 11.4. do 10.10.
Zistite cenu plavby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
957 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
1 464 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
1 397 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
890 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
11.04.2020 (So) - 18.04.2020 (So)
833 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
957 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
1 464 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
1 397 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
890 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
18.04.2020 (So) - 25.04.2020 (So)
833 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
957 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
1 464 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
1 397 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
890 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
25.04.2020 (So) - 02.05.2020 (So)
833 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 521 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 847 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
980 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
02.05.2020 (So) - 09.05.2020 (So)
935 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 521 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 847 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
980 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
09.05.2020 (So) - 16.05.2020 (So)
935 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 521 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 847 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
980 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
16.05.2020 (So) - 23.05.2020 (So)
935 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
1 521 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
1 836 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
980 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
23.05.2020 (So) - 30.05.2020 (So)
935 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 307 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 599 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 836 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 126 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
30.05.2020 (So) - 06.06.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 307 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 599 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 126 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
06.06.2020 (So) - 13.06.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 385 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 813 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 194 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
13.06.2020 (So) - 20.06.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
1 622 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
2 399 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
1 284 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
20.06.2020 (So) - 27.06.2020 (So)
1 171 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
27.06.2020 (So) - 04.07.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
04.07.2020 (So) - 11.07.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
11.07.2020 (So) - 18.07.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
18.07.2020 (So) - 25.07.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
25.07.2020 (So) - 01.08.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
01.08.2020 (So) - 08.08.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
1 577 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
2 163 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
2 005 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
2 489 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
2 309 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
1 374 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
08.08.2020 (So) - 15.08.2020 (So)
1 250 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
1 622 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
2 399 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
1 284 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
15.08.2020 (So) - 22.08.2020 (So)
1 171 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
1 622 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
2 399 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
1 284 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
22.08.2020 (So) - 29.08.2020 (So)
1 171 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 385 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 813 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
2 399 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 194 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
29.08.2020 (So) - 05.09.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 385 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 813 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
2 399 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 194 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
05.09.2020 (So) - 12.09.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 509 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 385 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 949 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 813 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 194 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
12.09.2020 (So) - 19.09.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 307 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 599 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
2 242 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
2 084 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 126 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
19.09.2020 (So) - 26.09.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 149 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 081 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 521 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 847 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
1 746 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
980 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
26.09.2020 (So) - 03.10.2020 (So)
935 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
957 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
1 464 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
1 397 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
890 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
03.10.2020 (So) - 10.10.2020 (So)
833 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
1 025 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
957 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
1 464 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
1 397 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
1 689 EUR za 2 osoby
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
1 611 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Na palube, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
890 EUR za 2 osoby
Kategória TRADITIONAL (predtým B), Pod palubou, 2 osoby
10.10.2020 (So) - 17.10.2020 (So)
833 EUR za 2 osoby

Zľavy a príplatky

Osoba na 3. lôžku v kajute - zľava 30 %

Dieťa do 9,99 rokov - zľava 50 %

Využitie kajuty iba 1 osobou - príplatok 50 %

V cene nie sú zahrnuté prístavné poplatky vo výške 40 €/osobu/týždeň (platí sa na mieste kapitánovi lodi).

Chcete poradiť s výberom plavby?

Odporučíme vám presne to, čo potrebujete.

Zavolajte nám: +420 542 221 714

Sme tu pre vás: Po-Pia 8.30–17.00

Nie je pre vás táto plavba to pravé?
Pozrite sa na iné plavby v Chorvátsku.

Zobraziť iné plavby