Domů Plavby Plavba R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)

Plavba R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)

Najobľúbenejšia plavba medzi klientmi, najväčší výber lodí a termínov. Doprajete si odpočinok a kúpanie v mori a uvidíte niekoľko prírodných skvostov Strednej a Južnej Dalmácie. Spoznáte historické perly Jadranu - mestá Dubrovník a Split s pamiatkami zapísanými v zozname UNESCO. Večer sa môžete túlať romantickými uličkami. Táto dovolenka na lodi jednoducho nemá chybu!


Typ: Relax dovolenka na lodi

Trasa: SPLIT - MAKARSKA - MLJET - DUBROVNÍK - ŠIPAN nebo TRSTENIK - KORČULA - HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT

Zistiť ceny

Ceny plavby

Program plavby

Deň 1 (Sobota): SPLIT - MAKARSKA (O)

Nalodenie prebieha od 11 hodín.Loď vypláva zo Splitu o 13 hodine na juhovýchod do mesta Makarska. Obed na lodi spríjemnia výhľady na dalmatínske pobrežie. Popoludňajšie kúpanie v niektorej z krásnych zátok. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť raftingu na rieke Cetine (34 €/osobu) alebo lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky (60 €/osobu). Návrat do Makarskej vo večerných hodinách. Prejdite sa mestom s množstvom kostolov a ďalších architektonických a kultúrnych pamiatok, alebo len po mestskej promenáde až k majáku. Makarska je plná výborných barov aj reštaurácií, je to centrum nočného života na Makarskej riviére. Prenocovanie na lodi v Makarskej.

Deň 2 (Nedeľa): MAKARSKA - MLJET (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k ostrovu Mljet. Cestou raňajky a zastávka na kúpanie pri polostrove Pelješac. Časť ostrova Mljet je národným parkom s dvoma nádhernými slanými jazerami tyrkysovej farby, prepojenými úzkymi kanálmi s otvoreným morom. Obed na lodi. Popoludnie voľné na prehliadku národného parku. Možnosť preplávať na ostrovček Sv. Marije s kláštorom, nachádzajúci sa uprostred Veľkého jazera. Chodníky okolo jazier sú skvelé na prechádzky alebo výlety na bicykloch, ktoré si tu môžete prenajať. Prenocovanie na lodi v prístave Polače alebo Pomena (záleží na voľných miestach v prístavoch).

Deň 3 (Pondelok): MLJET - DUBROVNIK (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k Dubrovníku (UNESCO), snáď najslávnejšiemu mestu Chorvátska. Obed na lodi. Pre mnohých je návšteva Dubrovníka vrcholným zážitkom. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior. Rovnako tak však môžete toto miesto spoznávať individuálne. Organizovanú prehliadku nasleduje voliteľný výlet lanovkou na horu Srđ, odkiaľ sú na Dubrovnik nádherné výhľady. V meste odporúčame prechádzku po 1940 m dlhých mestských hradbách (spoplatnené) a návštevu starého námestia Stradun. Prenocovanie na lodi v Dubrovníku.

Deň 4 (Utorok): DUBROVNIK - ŠIPAN alebo TRSTENIK (R, O, KV)

Raňajky na lodi. Loď vypláva z Dubrovníku až v dopoludňajších hodinách - ráno máte teda ďalšiu šancu na prehliadku mesta. Obed na lodi. Okolo poludnia loď vypláva do Trsteniku na polostrove Pelješac, alebo k ostrovčeku Šipan (súčasť Elafitských ostrovov). Trstenik je malý prístav s približne sto stálymi obyvateľmi, ktorí sa zaoberajú najmä farmárčením, rybárčením a predovšetkým vinárstvom (odroda Dingač). Možnosť návštevy vinárstva Grgić s ochutnávkou vín. Popoludňajšie kúpanie. Prenocovanie na lodi v Trsteniku alebo na Šipane (záleží na voľných miestach v prístavoch). Tento večer si na lodi užijete Kapitánsku večeru - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior.

Deň 5 (Streda): ŠIPAN / TRSTENIK - KORČULA (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Korčula. Cestou obed na lodi v pokojnej zátoke, popoludní príchod do mesta Korčula - rodnému miestu cestovateľa Marca Pola. Mohutné hradby a obranné veže obklopujú staré mesto. Objavíte tu staré kostoly a múzeá. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta Korčula (so sprievodcom v angličtine) s ochutnávkou miestneho vína - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Večer využite k návšteve niektorej z mnohých vynikajúcich reštaurácií. Prenocovanie na lodi v Korčuli.

Deň 6 (Štvrtok): KORČULA - HVAR (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k súostroviu Pakleni otoci blízko mesta Hvar. Cestou raňajky na lodi. Prestávka na kúpanie, obed na lodi. Popoludní možnosť prehliadky mesta Hvar - renesančná katedrála, obecné divadlo z roku 1612 (najstaršie v Európe) a mnoho iných pamiatok. Môžete sa zúčastniť aj komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Mesto Hvar ponúka širokú škálu zábavy - veľa reštaurácií, barov a kaviarní, ktoré bývajú otvorené dlho do noci. Pekné stánky so suvenírmi (levanduľa ai.). Prenocovanie na lodi vo Hvare.

Deň 7 (Piatok): HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Brač. Kúpanie na najkrajšej pláži v Chorvátsku - Zlatni Rat pri letovisku Bol. Zlatni Rat je mys, ktorého výbežok tvorený drobnými guľatými kamienkami, sa pohybuje zo strany na stranu podľa smeru vetra a vĺn. Bol je živé, krásne upravené mestečko so širokou dláždenou promenádou tienenou urastenými borovicami, radom vynikajúcich reštaurácií a vinární. Po obede loď vypláva ku Splitu, cestou zastávka na kúpanie na jednej z mnohých zátok ostrova Brač. V neskorom popoludní loď dopláva do Splitu, druhého najväčšieho chorvátskeho mesta. V Splite sa nachádzajú rímske stavby, predovšetkým unikátny Diokleciánov palác zo 4. st. n. l. (UNESCO). Možnosť samostatnej prehliadky mesta alebo sa môžete zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine). Prenocovanie na lodi v Splite.

Deň 8 (Sobota): SPLIT (R)

Posledný deň, raňajky na lodi, ukončenie programu a vylodenie o 9 hod.

Kapitán lode si vyhradzuje právo na zmenu trasy (napr. z dôvodu nepriaznivého počasia).

Prosíme, prečítajte si tiež Lodný poriadok a Platobné a storno podmienky.

Fakultatívne výlety

Výlet do národného parku Plitvice (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do jedinečného národného parku Plitvické jazerá (UNESCO) - sústava 16tich sladkovodných jazier s priezračnou vodou, prepojených nádhernými vodopádmi.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.30-19.00 hod.)
 • Cena: 62 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, anglicky hovoriaci sprievodca
 • Cena nezahŕňa: vstup do národného parku (vrátane plavby loďou po jazere a jazdy vláčikom) - výška vstupného závisí od termínu návštevy.
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Výlet do Mostaru (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Mostaru (UNESCO) - najkrajšieho mesta v Bosne a Hercegovine. Ikonický Starý Most (Stari Most) je dokladom dlhoročnej tureckej nadvlády, návšteva starého bazáru, mešity a typického tureckého domu.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-20.00 hod.)
 • Cena: 75 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, anglicky hovoriaci sprievodca
 • Min. počet osôb: 10
 • Nutnosť cestovného pasu

Výlet do Šibeniku a národného parku Krka (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Šibeniku s prekrásnou katedrálou Sv. Jakova (UNESCO) a ďalej do národného parku Krka - sústava vodopádov na rieke Krka, pod ktorými sa môžete i vykúpať.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-18.00 hod.)
 • Cena: 35 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, komentovaná prehliadka Šibeniku (anglicky hovoriaci sprievodca), plavba loďkou, sprievodca v NP Krka
 • Cena nezahŕňa: vstupné do národného parku Krka - výška vstupného závisí od termínu návštevy.
 • Odporúčanie: pohodlná obuv, plavky

Lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky Cetina (zo Splitu)

Pre milovníkov adrenalínu - osmidráhový lanový sklz 150 m nad zemou v úchvatnom skalnom kaňone rieky Cetiny.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, lanový sklz vr. vybavenia
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Rafting na rieke Cetine (z Makarskej/Omiša)

Pre milovníkov adrenalínu a prírody - rafting na rieke Cetine v úchvatnom skalnom kaňone. Vodopády, skryté jaskyne, lesné porasty.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 40 €/osobu (47 €/osobu zo Splitu) - v cene je zahrnutá doprava autobusom, rafting na rieke Cetine vr. vybavenia, inštruktor
 • Odporúčanie: plavky

Ochutnávka vín v Korčuli a vo Hvare

Ochutnajte vynikajúce dalmatínske vína na rôznych chorvátskych ostrovoch. Ochutnávka je cca na 1 hodinu.

 • Kedy: Kedykoľvek počas pobytu v danom mieste
 • Cena: 20 €/osobu

Tradičná dalmatínska večera na Korčuli

Využite príležitosť ochutnať typickú dalmatínsku večeru v malej dedinke blízko mesta Korčula. Dozviete sa tiež niečo o histórii ostrova a miestnom spôsobe života. Dĺžka 3-4 hodiny.

 • Kedy: Počas pobytu na ostrove Korčula, po 18. hodine
 • Cena: 35 €/osobu - zahŕňa dopravu, komentovanú prechádzku, ukážku výroby domácich produktov, privítací prípitok, tradičnú večeru.
 • Min. počet osôb: 5

Lanovka na horu Srđ nad Dubrovníkom

Vyjdite lanovkou na horu Srđ a vychutnajte si nádherné scénické výhľady na historické mesto Dubrovník (UNESCO).

 • Cena: 22 €/osobu

Jazda off road štvorkolkou (buggy) nad Dubrovníkom

Východiskovým bodom je prístav Gruž. Užite si dobrodružnú jazdu v 4-miestne off road štvorkolke (Polaris RZR 2019) - dostanete sa do málo navštevovaných miest nad Dubrovníkom. Krásne výhľady na prístav, polostrov Lopad a ostrovček Daksa. Dĺžka jazdy je cca 2 hod.

 • Cena: 60 €/osobu

Morské kajakovanie okolo hradieb Dubrovníka

Doprajte si kajakovanie na mori okolo majestátneho Dubrovníka, zaplávajte si v skrytých zátokách. Vypláva sa zo zátoky Pile. Doba kajakovania je cca 4 hodiny.

 • Cena: 30 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Hra o tróny v Dubrovníku

Počas tejto prehliadky sa pozriete do miest v starom meste Dubrovníka, kde bola natáčaná Hra o tróny. Dĺžka prehliadky cca 2 hodiny.

 • Kedy: Denne o 9.30 hod., 11.00 hod. alebo 16.30 hod.
 • Cena: 27 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Prehliadky historických miest Dubrovník, Hvar, Korčula, Split

Prehliadka mesta Dubrovník je už zahrnutá v cene na lodiach kategórií Premium Superior a Premium.
Prehliadka miest Hvar a Korčula je už zahrnutá v cene na lodiach kategórie Premium Superior.
Prehliadka mesta Split v cene zahrnutá nie je.

 • Cena: 10 €/osobu - zahŕňa komentovanú prehliadku (anglicky hovoriaci sprievodca)
 • Možnosť objednať si dopredu naslúchadlo pre komentáre k prehliadkam vo zvolenom jazyku (10 €/týždeň).
 • Min. počet osôb: 10

Ponuka a ceny fakultatívnych výletov sa môžu meniť. Aktuálne informácie vám poskytne posádka / sprievodca na lodi. Fakultatívne výlety si dohodnete až na mieste - ich realizácia môže závisieť od počtu záujemcov.

Kategórie lodí na tejto trase

Cena od: 681 EUR osobu
Platí pre: Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou
Presnú cenu uvidíte nižšie po zadaní vlastných parametrov.

Turnusy plavieb

Sobota - sobota

Využite benefity

Na úhradu dovolenky na lodi môžete využiť aj zamestnanecké benefitné programy UpBenefia od spoločnosti Up Déjeuner. Ako uhradiť dovolenku cez benefity
Zistite cenu plavby
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
13.04.2024 (So) - 20.04.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
20.04.2024 (So) - 27.04.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
27.04.2024 (So) - 04.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
04.05.2024 (So) - 11.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
11.05.2024 (So) - 18.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
18.05.2024 (So) - 25.05.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
25.05.2024 (So) - 01.06.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
851 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
1 192 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
1 590 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
01.06.2024 (So) - 08.06.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
851 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
1 192 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
1 590 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
08.06.2024 (So) - 15.06.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
15.06.2024 (So) - 22.06.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
22.06.2024 (So) - 29.06.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
29.06.2024 (So) - 06.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
06.07.2024 (So) - 13.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
13.07.2024 (So) - 20.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
20.07.2024 (So) - 27.07.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
27.07.2024 (So) - 03.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
03.08.2024 (So) - 10.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
10.08.2024 (So) - 17.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
17.08.2024 (So) - 24.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
24.08.2024 (So) - 31.08.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
31.08.2024 (So) - 07.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
07.09.2024 (So) - 14.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
1 022 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
1 249 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
1 703 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
14.09.2024 (So) - 21.09.2024 (So) | Detail termínu
1 419 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
851 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
1 192 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
1 590 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
21.09.2024 (So) - 28.09.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
851 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
1 192 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
1 590 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
28.09.2024 (So) - 05.10.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
05.10.2024 (So) - 12.10.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Na palube, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
795 EUR za 1 osobu
Kategória lodí TRADITIONAL EN SUITE, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
681 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Na palube, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
965 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
1 306 EUR za 1 osobu
Kategória lodí PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
12.10.2024 (So) - 19.10.2024 (So) | Detail termínu
1 135 EUR za 1 osobu

Zľavy a príplatky

Osoba na 3. lôžku v kajute - zľava 30 %

Dieťa do 9,99 rokov - zľava 50 %

Využitie kajuty iba 1 osobou - príplatok 50 %

V cene nie sú zahrnuté prístavné poplatky vo výške 60 €/osobu/týždeň (platí sa na mieste kapitánovi lodi).

Chcete poradiť s výberom plavby?

Odporučíme vám presne to, čo potrebujete.

Zavolajte nám: +420 542 221 714

Sme tu pre vás: Po-Pia 8.30–17.00

Nie je pre vás táto plavba to pravé?
Pozrite sa na iné plavby v Chorvátsku.

Zobraziť iné plavby