Domů Plavby R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)

R2 - Južný prieskumník (zo Splitu)


Typ: Relax dovolenka na lodi

Trasa: SPLIT - MAKARSKA - MLJET - DUBROVNÍK - ŠIPAN nebo TRSTENIK - KORČULA - HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT

Prečo zvoliť túto plavbu

Najobľúbenejšia trasa medzi klientmi, najväčší výber lodí a termínov. Doprajete si odpočinok a kúpanie v mori a uvidíte niekoľko prírodných skvostov Strednej a Južnej Dalmácie. Spoznáte historické perly Jadranu - mestá Dubrovník a Split s pamiatkami zapísanými v zozname UNESCO. Večer sa môžete túlať romantickými uličkami. Táto dovolenka na lodi jednoducho nemá chybu!

Zistiť ceny

Ceny plavby

Program plavby

Deň 1 (Sobota): SPLIT - MAKARSKA (O)

Nalodenie prebieha od 11 hodín.Loď vypláva zo Splitu o 13 hodine na juhovýchod do mesta Makarska. Obed na lodi spríjemnia výhľady na dalmatínske pobrežie. Popoludňajšie kúpanie v niektorej z krásnych zátok. Pre dobrodružnejšie povahy možnosť raftingu na rieke Cetine (34 €/osobu) alebo lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky (60 €/osobu). Návrat do Makarskej vo večerných hodinách. Prejdite sa mestom s množstvom kostolov a ďalších architektonických a kultúrnych pamiatok, alebo len po mestskej promenáde až k majáku. Makarska je plná výborných barov aj reštaurácií, je to centrum nočného života na Makarskej riviére. Prenocovanie na lodi v Makarskej.

Deň 2 (Nedeľa): MAKARSKA - MLJET (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k ostrovu Mljet. Cestou raňajky a zastávka na kúpanie pri polostrove Pelješac. Časť ostrova Mljet je národným parkom s dvoma nádhernými slanými jazerami tyrkysovej farby, prepojenými úzkymi kanálmi s otvoreným morom. Obed na lodi. Popoludnie voľné na prehliadku národného parku. Možnosť preplávať na ostrovček Sv. Marije s kláštorom, nachádzajúci sa uprostred Veľkého jazera. Chodníky okolo jazier sú skvelé na prechádzky alebo výlety na bicykloch, ktoré si tu môžete prenajať. Prenocovanie na lodi v prístave Polače alebo Pomena (záleží na voľných miestach v prístavoch).

Deň 3 (Pondelok): MLJET - DUBROVNIK (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k Dubrovníku (UNESCO), snáď najslávnejšiemu mestu Chorvátska. Obed na lodi. Pre mnohých je návšteva Dubrovníka vrcholným zážitkom. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior. Rovnako tak však môžete toto miesto spoznávať individuálne. Organizovanú prehliadku nasleduje voliteľný výlet lanovkou na horu Srđ, odkiaľ sú na Dubrovnik nádherné výhľady. V meste odporúčame prechádzku po 1940 m dlhých mestských hradbách (spoplatnené) a návštevu starého námestia Stradun. Prenocovanie na lodi v Dubrovníku.

Deň 4 (Utorok): DUBROVNIK - ŠIPAN alebo TRSTENIK (R, O, KV)

Raňajky na lodi. Loď vypláva z Dubrovníku až v dopoludňajších hodinách - ráno máte teda ďalšiu šancu na prehliadku mesta. Obed na lodi. Okolo poludnia loď vypláva do Trsteniku na polostrove Pelješac, alebo k ostrovčeku Šipan (súčasť Elafitských ostrovov). Trstenik je malý prístav s približne sto stálymi obyvateľmi, ktorí sa zaoberajú najmä farmárčením, rybárčením a predovšetkým vinárstvom (odroda Dingač). Možnosť návštevy vinárstva Grgić s ochutnávkou vín. Popoludňajšie kúpanie. Prenocovanie na lodi v Trsteniku alebo na Šipane (záleží na voľných miestach v prístavoch). Tento večer si na lodi užijete Kapitánsku večeru - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórií Premium a Premium Superior.

Deň 5 (Streda): ŠIPAN / TRSTENIK - KORČULA (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Korčula. Cestou obed na lodi v pokojnej zátoke, popoludní príchod do mesta Korčula - rodnému miestu cestovateľa Marca Pola. Mohutné hradby a obranné veže obklopujú staré mesto. Objavíte tu staré kostoly a múzeá. Môžete sa zúčastniť komentovanej prehliadky mesta Korčula (so sprievodcom v angličtine) s ochutnávkou miestneho vína - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Večer využite k návšteve niektorej z mnohých vynikajúcich reštaurácií. Prenocovanie na lodi v Korčuli.

Deň 6 (Štvrtok): KORČULA - HVAR (R, O)

Skoro ráno loď vypláva k súostroviu Pakleni otoci blízko mesta Hvar. Cestou raňajky na lodi. Prestávka na kúpanie, obed na lodi. Popoludní možnosť prehliadky mesta Hvar - renesančná katedrála, obecné divadlo z roku 1612 (najstaršie v Európe) a mnoho iných pamiatok. Môžete sa zúčastniť aj komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine) - je zahrnutá v cene pri lodiach kategórie Premium Superior. Mesto Hvar ponúka širokú škálu zábavy - veľa reštaurácií, barov a kaviarní, ktoré bývajú otvorené dlho do noci. Pekné stánky so suvenírmi (levanduľa ai.). Prenocovanie na lodi vo Hvare.

Deň 7 (Piatok): HVAR - BOL (BRAČ) - SPLIT (R, O)

Po raňajkách loď vypláva k ostrovu Brač. Kúpanie na najkrajšej pláži v Chorvátsku - Zlatni Rat pri letovisku Bol. Zlatni Rat je mys, ktorého výbežok tvorený drobnými guľatými kamienkami, sa pohybuje zo strany na stranu podľa smeru vetra a vĺn. Bol je živé, krásne upravené mestečko so širokou dláždenou promenádou tienenou urastenými borovicami, radom vynikajúcich reštaurácií a vinární. Po obede loď vypláva ku Splitu, cestou zastávka na kúpanie na jednej z mnohých zátok ostrova Brač. V neskorom popoludní loď dopláva do Splitu, druhého najväčšieho chorvátskeho mesta. V Splite sa nachádzajú rímske stavby, predovšetkým unikátny Diokleciánov palác zo 4. st. n. l. (UNESCO). Možnosť samostatnej prehliadky mesta alebo sa môžete zúčastniť komentovanej prehliadky mesta (so sprievodcom v angličtine). Prenocovanie na lodi v Splite.

Deň 8 (Sobota): SPLIT (R)

Posledný deň, raňajky na lodi, ukončenie programu a vylodenie o 9 hod.

Kapitán lode si vyhradzuje právo na zmenu trasy (napr. z dôvodu nepriaznivého počasia).

Prosíme, prečítajte si tiež Lodný poriadok a Platobné a storno podmienky.

Fakultatívne výlety

Výlet do národného parku Plitvice (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do jedinečného národného parku Plitvické jazerá (UNESCO) - sústava 16tich sladkovodných jazier s priezračnou vodou, prepojených nádhernými vodopádmi.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.30-19.00 hod.)
 • Cena: 62 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, anglicky hovoriaci sprievodca
 • Cena nezahŕňa: vstup do národného parku (vrátane plavby loďou po jazere a jazdy vláčikom) - výška vstupného závisí od termínu návštevy.
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Výlet do Mostaru (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Mostaru (UNESCO) - najkrajšieho mesta v Bosne a Hercegovine. Ikonický Starý Most (Stari Most) je dokladom dlhoročnej tureckej nadvlády, návšteva starého bazáru, mešity a typického tureckého domu.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-20.00 hod.)
 • Cena: 75 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, anglicky hovoriaci sprievodca
 • Min. počet osôb: 10
 • Nutnosť cestovného pasu

Výlet do Šibeniku a národného parku Krka (zo Splitu)

Celodenný výlet autobusom do Šibeniku s prekrásnou katedrálou Sv. Jakova (UNESCO) a ďalej do národného parku Krka - sústava vodopádov na rieke Krka, pod ktorými sa môžete i vykúpať.

 • Kedy: v sobotu po ukončení plavby (7.00-18.00 hod.)
 • Cena: 35 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, komentovaná prehliadka Šibeniku (anglicky hovoriaci sprievodca), plavba loďkou, sprievodca v NP Krka
 • Cena nezahŕňa: vstupné do národného parku Krka - výška vstupného závisí od termínu návštevy.
 • Odporúčanie: pohodlná obuv, plavky

Lanový sklz (Zipline) nad kaňonom rieky Cetina (zo Splitu)

Pre milovníkov adrenalínu - osmidráhový lanový sklz 150 m nad zemou v úchvatnom skalnom kaňone rieky Cetiny.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 60 €/osobu - v cene je zahrnutá doprava autobusom, lanový sklz vr. vybavenia
 • Odporúčanie: pohodlná obuv

Rafting na rieke Cetine (z Makarskej/Omiša)

Pre milovníkov adrenalínu a prírody - rafting na rieke Cetine v úchvatnom skalnom kaňone. Vodopády, skryté jaskyne, lesné porasty.

 • Kedy: v sobotu po začatí plavby (14.00-18.00 hod.)
 • Cena: 40 €/osobu (47 €/osobu zo Splitu) - v cene je zahrnutá doprava autobusom, rafting na rieke Cetine vr. vybavenia, inštruktor
 • Odporúčanie: plavky

Ochutnávka vín v Korčuli a vo Hvare

Ochutnajte vynikajúce dalmatínske vína na rôznych chorvátskych ostrovoch. Ochutnávka je cca na 1 hodinu.

 • Kedy: Kedykoľvek počas pobytu v danom mieste
 • Cena: 20 €/osobu

Tradičná dalmatínska večera na Korčuli

Využite príležitosť ochutnať typickú dalmatínsku večeru v malej dedinke blízko mesta Korčula. Dozviete sa tiež niečo o histórii ostrova a miestnom spôsobe života. Dĺžka 3-4 hodiny.

 • Kedy: Počas pobytu na ostrove Korčula, po 18. hodine
 • Cena: 35 €/osobu - zahŕňa dopravu, komentovanú prechádzku, ukážku výroby domácich produktov, privítací prípitok, tradičnú večeru.
 • Min. počet osôb: 5

Lanovka na horu Srđ nad Dubrovníkom

Vyjdite lanovkou na horu Srđ a vychutnajte si nádherné scénické výhľady na historické mesto Dubrovník (UNESCO).

 • Cena: 22 €/osobu

Jazda off road štvorkolkou (buggy) nad Dubrovníkom

Východiskovým bodom je prístav Gruž. Užite si dobrodružnú jazdu v 4-miestne off road štvorkolke (Polaris RZR 2019) - dostanete sa do málo navštevovaných miest nad Dubrovníkom. Krásne výhľady na prístav, polostrov Lopad a ostrovček Daksa. Dĺžka jazdy je cca 2 hod.

 • Cena: 60 €/osobu

Morské kajakovanie okolo hradieb Dubrovníka

Doprajte si kajakovanie na mori okolo majestátneho Dubrovníka, zaplávajte si v skrytých zátokách. Vypláva sa zo zátoky Pile. Doba kajakovania je cca 4 hodiny.

 • Cena: 30 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Hra o tróny v Dubrovníku

Počas tejto prehliadky sa pozriete do miest v starom meste Dubrovníka, kde bola natáčaná Hra o tróny. Dĺžka prehliadky cca 2 hodiny.

 • Kedy: Denne o 9.30 hod., 11.00 hod. alebo 16.30 hod.
 • Cena: 27 €/osobu - zahŕňa vybavenie a inštruktora

Prehliadky historických miest Dubrovník, Hvar, Korčula, Split

Prehliadka mesta Dubrovník je už zahrnutá v cene na lodiach kategórií Premium Superior a Premium.
Prehliadka miest Hvar a Korčula je už zahrnutá v cene na lodiach kategórie Premium Superior.
Prehliadka mesta Split v cene zahrnutá nie je.

 • Cena: 10 €/osobu - zahŕňa komentovanú prehliadku (anglicky hovoriaci sprievodca)
 • Možnosť objednať si dopredu naslúchadlo pre komentáre k prehliadkam vo zvolenom jazyku (10 €/týždeň).
 • Min. počet osôb: 10

Ponuka a ceny fakultatívnych výletov sa môžu meniť. Aktuálne informácie vám poskytne posádka / sprievodca na lodi. Fakultatívne výlety si dohodnete až na mieste - ich realizácia môže závisieť od počtu záujemcov.

Kategórie lodí na tejto trase

Cena od: 482 EUR osobu
Platí pre: Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou
Presnú cenu uvidíte nižšie po zadaní vlastných parametrov.

Turnusy plavieb

Sobota - sobota
Zistite cenu plavby
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
793 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
1 088 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
1 009 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
1 253 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
09.07.2022 (So) - 16.07.2022 (So) | Detail termínu
1 162 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
793 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
1 088 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
1 009 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
1 253 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
16.07.2022 (So) - 23.07.2022 (So) | Detail termínu
1 162 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
793 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
1 088 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
1 009 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
1 253 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
23.07.2022 (So) - 30.07.2022 (So) | Detail termínu
1 162 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
793 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
1 088 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
1 009 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
1 253 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
30.07.2022 (So) - 06.08.2022 (So) | Detail termínu
1 162 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
793 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
1 088 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
1 009 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
1 253 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
06.08.2022 (So) - 13.08.2022 (So) | Detail termínu
1 162 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
816 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
759 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
1 049 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
980 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
1 207 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
13.08.2022 (So) - 20.08.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
816 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
759 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
1 049 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
980 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
1 207 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
20.08.2022 (So) - 27.08.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
759 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
697 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
980 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
912 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
1 207 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
27.08.2022 (So) - 03.09.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
759 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
697 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
980 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
912 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
1 207 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
03.09.2022 (So) - 10.09.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
759 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
697 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
980 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
912 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
10.09.2022 (So) - 17.09.2022 (So) | Detail termínu
1 049 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
657 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
578 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
878 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
805 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
1 128 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
17.09.2022 (So) - 24.09.2022 (So) | Detail termínu
1 049 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
24.09.2022 (So) - 01.10.2022 (So) | Detail termínu
578 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
24.09.2022 (So) - 01.10.2022 (So) | Detail termínu
544 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
24.09.2022 (So) - 01.10.2022 (So) | Detail termínu
810 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
24.09.2022 (So) - 01.10.2022 (So) | Detail termínu
765 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
516 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
482 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
737 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
703 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
01.10.2022 (So) - 08.10.2022 (So) | Detail termínu
810 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
516 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
482 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
737 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
703 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
08.10.2022 (So) - 15.10.2022 (So) | Detail termínu
810 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Na palube, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
516 EUR za 1 osobu
Kategória TRADITIONAL EN SUITE (predtým A), Pod palubou, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
482 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Na palube, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
737 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM (predtým A+), Pod palubou, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
703 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Na palube, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
850 EUR za 1 osobu
Kategória PREMIUM SUPERIOR, Pod palubou, 1 osoba
15.10.2022 (So) - 22.10.2022 (So) | Detail termínu
810 EUR za 1 osobu

Zľavy a príplatky

Osoba na 3. lôžku v kajute - zľava 30 %

Dieťa do 9,99 rokov - zľava 50 %

Využitie kajuty iba 1 osobou - príplatok 50 %

V cene nie sú zahrnuté prístavné poplatky vo výške 40 €/osobu/týždeň (platí sa na mieste kapitánovi lodi).

Chcete poradiť s výberom plavby?

Odporučíme vám presne to, čo potrebujete.

Zavolajte nám: +420 542 221 714

Sme tu pre vás: Po-Pia 8.30–17.00

Nie je pre vás táto plavba to pravé?
Pozrite sa na iné plavby v Chorvátsku.

Zobraziť iné plavby