Domů Pre skupiny

Prenájom lodí Chorvátsko

Ste športová skupina alebo firemní kolegovia? Vyskúšajte prenájom lode v Chorvátsku. Prenajmite si celú loď aj s jej personálom, ktorý sa o vás počas týždňovej okružnej plavby skvele postará. Kapacita lodí je cca 20-40 osôb. Pomôžeme vám zostaviť itinerár plavby. Ak chcete spoznávať krásy Chorvátska na bicykli, toto je ten najlepší spôsob, ako spojiť šport, poznanie a odpočinok. Na takúto dovolenku len tak nezabudnete!

Pronájem cykloloď Chorvatsko

Kedy loď zarezervovať?

Pokiaľ o prenájme lode v Chorvátsku uvažujete, s rezerváciou lode neváhajte. Lode pre skupiny na nasledujúci rok je potreba zarezervovať najneskôr už na jeseň, príp. do konca roka. Dostupnosť lodí na Jadrane je obmedzená a rovnaký nápad ako vy, má aj mnoho iných európskych klientov!

Záleží tiež na požadovanom termíne plavby. Viac času máte v prípade, že plavbu chcete uskutočniť na prelome apríla a mája, či septembra a októbra. Všetky mesiace medzi tým sú veľmi vyťažené a môže sa stať, že loď bude ťažké dohodnúť aj viac ako rok vopred.

Urobíme všetko pre to, aby sme vám vyšli vo vašich požiadavkách ústrety. Čím skôr nám však svoju požiadavku zašlete, tým väčšiu máme šancu pre vás loďku v požadovanom termíne zohnať.

Akú kategóriu lode zvoliť?

Pre skupinovú plavbu na lodi si u nás môžete vybrať akúkoľvek kategóriu lodi. Na rozdiel od individuálnych zájazdov/plavieb (kedy si volíte len kategóriu lode a konkrétnu loď budete poznať až pár dní pred vyplávaním) pri skupinových plavbách hovoríme od začiatku spravidla o konkrétnej lodi.

Najviac žiadaná je medzi skupinami kategória lodí Traditional En Suite (predtým A).

Menej náročným klientom, najmä športovým či mladým skupinám, odporúčame kategóriu Traditional (predtým B).

Drahšie, avšak zaručujúce vyšší komfort, sú lode kategórie Premium (predtým A+).

Koľko to stojí?

Tu uvádzame príklad prenájmu lodi kategórie Traditional En Suite - ceny pre sezónu 2020.

Trasa: Akákoľvek trasa Opatija–Opatija
Termín: 20.6.–27.6.2020
Počet nocí: 7 (sobota–sobota)
Kategória lodi: Traditional En Suite
Meno lodi: Dalmatinka
Max. kapacita lodi: 27
Min. počet platiacich osôb: 16
Cena za 24 osôb (vr. polpenzie): 295 000 Kč
Cena za osobu nad 24 osôb: 15 500 Kč
Cena na osobu pri max. využití kapacity lodi: 10 926 Kč
Cena zahŕňa: Ubytovanie v kajutách, WIFI na lodi, palivo na 4 hodiny jazdy/deň, 7x polpenzia pre účastníkov (kontinentálne raňajky, trojchodový obed), 2 uteráky/osobu/týždeň, 1 liter vody/osobu/deň.
Cena nezahŕňa: Doprava do Chorvátska, parkovanie, prístavné poplatky (40 EUR/osobu/týždeň - platí sa až na mieste kapitánovi lodi), vstupné (do národných parkov, atrakcií a pod.), nápoje na lodi - na loď je zakázané nosiť vlastné alkoholické i nealkoholické nápoje (toto je pravidlo zahraničného partnera).